Rady ptáka Loskutáka      Všechny vaše oblíbené díly pořadu Rady ptáka Loskutáka naleznete zde v archívu TV Nova. Pořad vysílá televize Nova a dalo by se říct, že je to pořad podobný pořadu Receptář prima nápadů, který vysílá televize Prima. V pořadu Rady ptáka Loskutáka uvidíte nejrůznější nápady a návody, jak vylepšit Vaši domácnost. Pořad se vysílá každou neděli v 17:55 na televizi Nova. Nejen kutilové si zde příjdou na své, proto tento pořad doporučuji. Jediné co občas skřípe jsou samotní moderátoři bratr a sestra Adéla a Dalibor Gondíkovi, kteří se dle mého názoru na tento typ pořadu příliš nehodí.Video online Rady ptáka Loskutáka


DoporučujemeFilmy ke stažení:
Stahujte filmy ke stažení zadarmo a bez omezení! Nový webový portál o filmech s každodení aktualizací filmů. Deně přidáváme 20 nových filmů!

Expres půjčky na Vánoce 2013:
Výhodná Vánoční půjčka bez doložení příjmu je již dostupná na stránkách www.xxlpujckybezregistru.eu.

Kvalitní inzerce:
Nová online inzerce půjček slaví 1 rok úspěšného fungování, vyzkoušejte inzertní služby zdarma na stránkách www.xxlinzercepujcek.cz.

Finanční pomoc pro každého:
Klientům s nízkou bonitou, kteří se marně snaží získat výhodný úvěr je nyní nabízena půjčka 40000 akce ihned, kterou můžete použít na cokoliv.

Copyright © 2009, Archiv TV Nova
Všechny seiály, pořady a filmy jsou pouze zdílené ze sezveru www.nova.cz. Tento web nemá žádná autorská práva na tyto pořady.

| Hledáte nové trička, které jsou stilové? Kvalitní trička s potiskem naleznete jen na www.oktrika.cz | Největší výber půjčky online naleznete pouze na www.yespujcky.cz. | Hrozí Vám exekuce a potřebujete ji rychle splatit? Pokud ano, využijte rychlé nebankovní půjčky kde opravdu půjčí až do 50 000 Kč. Půjčky vyřídíte do 24 hodin a nepotřebujete ručitele. | Nebankovní úvěr americká hypotéka od společnosti VITACREDIT je záruka kvality a dostupnosti finančních prostředků pro své plány. |